محصولات  

محصولات

 

فروشندگان

 

درخواست مشتریان

 

جستجوی پیشرفته در محصولات

لطفا موارد مورد نیاز را انتخاب کنید:

جستجوی پیشرفته در فروشندگان

لطفا موارد مورد نیاز را انتخاب کنید:

جستجوی پیشرفته در درخواست خرید

لطفا موارد مورد نیاز را انتخاب کنید:

+ درخواست خرید
سوالات متداول :

پلتفرم ارتباط فی مابین فروشنده و خریدار. این سامانه تنها در بخش صنعتی فعالیت می نماید و B2B (کسب و کار به کسب و کار)است .

در صورت عدم ثبت نام پیگیری درخواست قیمت و پاسخ قیمت ها امکان پذیر نیست بنابراین می بایست ثبت نام کرده و پنل کاربری دریافت کنید تا بتوانیم پیگیری های لازم را انجام دهیم.

بله ، بصورت فروشنده ثبت نام کنید تا از هر دو امکان استفاده کنید.با ثبت نام به صورت خریدار نیز این امکان در پنل کاربری شما وجود دارد که به فروشنده تبدیل شوید.

در صورتی که خرید محصول یا خدمات توسط کاربران صورت گیرد و فی ناب در هیچ یک از امور خرید کالا یا خدمات دخالتی نداشته باشد هیچگونه پورسانتی نمی گیرد . ولی در صورتی که خرید کالا یا خدمات توسط تیم فی ناب صورت گیرد و این سامانه به عنوان امین مالی در خصوص پرداخت وجه ونگهداری وجه تا زمان تحویل کالا انتخاب گردد به میزان مشخص شده در پلن های رایگان ، نقره ای و طلایی پورسانت دریافت می نماید. تیم فی ناب با کادری مجرب در خدمت شرکت ها و ارگان های دولتی است تا بهترین خرید را انجام دهند.

.خیر ، هر شرکت تولیدی کوچک و بزرگی می تواند در این سامانه ثبت نام کند ولی برای دریافت تاییدیه هویتی نیاز به مجوز دارید

خیر ، شما می توانید بدون ارسال مدارک نیز ثبت نام کرده و محصولات خود را ثبت نمایید. ولی برای دریافت تاییدیه هویتی الزامی است.

کافیست فرم های مربوطه را تکمیل کنید.

پس از تکمیل فرم های مربوطه و ثبت نام در سامانه ،در پنل کاربری امکان ثبت محصولات و خدمات وجود دارد.شما می توانید بی نهایت محصول و خدمات ثبت نمایید ، این محصولات و خدمات در جستجو کاربران نمایش داده می شود.

با توجه به دسته بندی حوزه های کاری در سامانه می توانید ثبت نام کنید . فی ناب تنها در بخش صنعتی فعالیت می نماید.

بله امکان خرید کالا ابتدا بصورت نمونه نیز وجود دارد. پس از تایید نمونه می توانید بصورت عمده نیز خرید کنید.

فی ناب از دو بخش برای خریداران و فروشندگان تشکیل شده است . افراد حقیقی یا حقوقی پس از ثبت نام در سایت می توانند از خدمات مختلف سامانه که بصورت رایگان در اختیار آنها قرار داده شده است استفاده نمایند . از جمله : • ۱- درخواست قیمت کالا یا خدمات مورد نیاز خود • ۲- اعلام قیمت محصولات و خدمات موجود خود، به خریدارانی که درخواست قیمت داده اند. • ۳- شرکت در بحث و گفتگو انجمن ها • ۴- اعلام کمبود کالاها و خدمات در کشور که یا موجود نیست یا آن محصول وارداتی می باشد. ( کمک و تسهیل شناخت محصولات و خدمات ناموجود در کشور، در جهت شناخت استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان)

تسویه با تامین‌کنندگان در کوتاه‌ترین زمان ممکن (براساس مقررات موضوع قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی) پس از تحویل کالا و یا ارائه خدمت انجام می‌شود (تا 24 ساعت پس از تحویل کالا یا ارائه خدمت).

فی ناب شبکه گسترده‌ای را به منظور حمل و نقل و توزیع کالا در تمامی شهرهای کشور ایجاد نموده است. فی ناب از ظرفیت شبکه‌های موجود مانند پست و سایر ارائه‌دهندگان خدمات در این حوزه بهره خواهد برد و همچنین تامین‌کنندگان می‌توانند ظرفیت‌های خود را در این حوزه به فی ناب معرفی و بکار گیرند.

فروش پلن های نقره ای و طلایی برای بهبود پیج های شرکت ها ، فروش اشرفی برای خرید پیش فاکتور

واحد پول فی ناب که شما برای خرید پیش فاکتور و پلن ها از آن استفاده می نمایید.

شما می توانید به عنوان بازاریاب و همکار فی ناب با ما همکاری کنید و از این طریق درامد داشته باشید.